Rumeli Kır Düğün Salonu İletişim Bilgileri2221 kez incelendi

Rumeli Kır Düğün Salonu

Hakkında Yazısı Bulunamadı.

Rumeli Kır Düğün Salonu Resimleri

Resim Galerisi Bulunamadı.

Rumeli Kır Düğün Salonu Kampanya ve İndirim Fırsatları

Firma sahibi iseniz tüm bilgilerinizin yayınlanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rumeli Kır Düğün Salonu Hizmetleri

Hizmet Bilgileri Bulunamadı.

Rumeli Kır Düğün Salonu Hakkında

Sevdiklerinizle özel günleri yaþamak için kurulmuþ olan harikalar diyarý nikah, düðün,seminer, toplantý salonu siz saygýdeðer müþterilerimize alýþýlmýþýn dýþýnda hizmet vermek için varlýðýný sürdürmektedir. Modern salonlarý ve yönetimden, servis yapan personeline kadar her aþamada eðitimli personelle çalýþmayý prensip edinmiþ olmak þirket profilimizin en önemli maddesidir. Nikah , kokteyl , ve yörük evi salonlarý ile yemekli yemeksiz, her türlü organizasyonlarýnýzda bizleri tercih etmeniz hatýralarýnýzda unutulmayacak bir gün olarak kalacaktýr. Sizler aklýnýzdan geçen günü bize anlatýn gerisini biz sizin yerinize organize edelim, sizede sadece eðlenmek kalsýn.

Evlenecek çiftlerimize kuaför hizmetinden nikah þekerine, bir çok çeþit ve modelde yerinde hizmet saðlýyoruz. Nikah salonumuzda bulunan asansörümüz vasýtasýyla gelin ve damat adayýmýz salona þýk bir þekilde inerek en önemli günlerine unutulmaz bir þekilde baþlayacaklardýr. Salonlarýmýz dekor ve görselliði ile göz zevkinize hitap ederken geniþ ve havadar olmasýylada size yeterli rahatlýðý saðlayacaktýr.

Böyle büyük organizasyonlarda en önemli unsur temizliktir. Hijyeni hizmetin her aþamasýnda göreceðiniz ve gelen misafirlerinizi saðlýklý bir ortamda aðýrlamak için önceliðiniz Ankara’nýn bir çok yerinde hizmet veren iþletmelerimiz olmalýdýr.

Her türlü organizasyonlarýnýzda kapalý salonlarýmýz yanýnda ayrýca havuz baþý mekan seçeneðimizde bulunmaktadýr. Açýk havada havuzbaþýnda suyun serinliði ve güzelliði ile ay ýþýðý altýnda geceniz çok daha güzel olacaktýr. Hiçbir þeyi gözden kaçýrmadan ve misafirlerinize özel günler yaþatmak için harikalar diyarý parký içersindeki çok amaçlý nikah salonumuz ve yörükevi restaurantlarýmýzý tercih etmeniz size ayrýcalýk yaþatacaktýr.

Sayfa Başına Dön

Rumeli Kır Düğün Salonu Salon Bilgileri

Salon Bilgileri Bulunamadı.

Sayfa Başına Dön

Rumeli Kır Düğün Salonu İletişim Bilgileri

Rumeli Kır Düğün Salonu Adresi Nerede Harita Google Map

Google Map Haritası Bulunamadı.

Rumeli Kır Düğün Salonu iletişim bilgileri 2221 kez görüntülendi.

Geri Dön