Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları İletişim Bilgileri3504 kez incelendi

Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları

Alyans Garden Kır Düğün Salonu & 2011 Yılında Konak' da Özenerek Hizmete Giren 4. İşletmemizdir, izmir kır düğünü mekanları, Arasında İlk Sırada Yerini Alan Alyans Garden Bin Kişiye Kadar Rahatça Hizmet Verebilmektedir.

Alyans Garden'da İSTEKLERİNİZ HAYALLERİNİZLE SINIRLIDIR. ALYANS GARDEN & ALYANS PLUS DÜĞÜN , DAVET ,ORGANİZASYON...

Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları Resimleri

Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları Kampanya ve İndirim Fırsatları

İndirim Fırsatı Bulunmamaktadır.

Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları Hizmetleri

Hizmet Bilgileri Bulunamadı.

Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları Hakkında

Alyans Garden Kır Düğün Salonu & 2011 Yılında Konak' da Özenerek Hizmete Giren 4. İşletmemizdir, izmir kır düğünü mekanları, Arasında İlk Sırada Yerini Alan Alyans Garden Bin Kişiye Kadar Rahatça Hizmet Verebilmektedir. Salonumuzun Ulaşımı Açısından Merkezi Konumda Olup Stadyum Metroya 100 mt. Mesafede 2.000 m2 Alana Ulaşım ve Otopark Sorunu Olmayan Bir Noktada Kurulmuş Olup, Siz Değerli Müşterilerine Kaliteli Hizmet Anlayışını Kendisine Prensip Edinmiştir. Daha Önce Kurmuş Olduğumuz İlkArzum, Mertis, Alyans Plus Düğün Salonu İle Açtığımız 4. İşletmemizdir, Farklı Salon İşletmemiz ve Salon Konseptlerimizle Her Zaman Ayrıcalıklı Olmayı Kendimize İlke Edindik..

İlk Arzum Düğün Salonunda Piste Kadar Araç Girişiyle Farklılık Yarattık, Şimdi İse Alyans Garden'de Sahne Ortasına Kadar 30 Mt. Mesafede Teleferik İle Rüya Gibi Bir Düğün Giriş Sağlıyoruz. Dolmuş ve Otobüslerin Geçtiği Güzergah Üzerinde Olmasıyla Siz ve Konuklarınız Ulaşım ve Otopark Sorunu Yaşamazsınız, En Titiz Araştırmaların, Ekip Çalışmaları Sonucu, İşinin Uzmanı Değerli Peyzaj, Mimar ve Çevre Düzenleme Uzmanı Dostlarımızın Danışmanlıklarını Alarak Hizmete Hazırladığımız ve Sizlere Sunduğumuz Bir İşletmedir. Ne Düşlediyseniz Mutlaka Cevap Bulacaksınız.

Alyans Garden'da İSTEKLERİNİZ HAYALLERİNİZLE SINIRLIDIR. ALYANS GARDEN & ALYANS PLUS DÜĞÜN , DAVET ,ORGANİZASYON...

Sayfa Başına Dön

Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları Salon Bilgileri

Salonumuzun Ulaşımı Açısından Merkezi Konumda Olup Stadyum Metroya 100 mt. Mesafede 2.000 m2 Alana Ulaşım ve Otopark Sorunu Olmayan Bir Noktada Kurulmuştur.

Sayfa Başına Dön

Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları İletişim Bilgileri

Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları Adresi Nerede Harita Google Map

Alyans Garden - Alyans Plus Kır Düğün Salonları iletişim bilgileri 3504 kez görüntülendi.

Geri Dön