Arya Park İletişim Bilgileri4856 kez incelendi

Arya Park

Hakkında Yazısı Bulunamadı.

Arya Park Resimleri

Arya Park Kampanya ve İndirim Fırsatları

Firma sahibi iseniz tüm bilgilerinizin yayınlanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arya Park Hizmetleri

  • Sýnýrsýz kamera çekimi; Organizasyonumuzun baþlangýcýndan sonuna kadar sýnýrsýz kamera çekimi imkaný .Çekilen tüm görüntüler (DVD) formatýnda teslim edilmektedir. 
  • Sýnýrsýz fotoðraf çekimi; Organizsayon boyunca çekilen tüm fotoðraflar dijital ortamda (CD) teslim edilmektedir.
  • Aný defteri; Gelen misafirlerimiz organizasyon sahipleri için dilek ve temennilerini paylaþmasý için açýlan beyaz bir sayfa.
  • Müzisyen Ve Sahne Ekibi; Profosyonel ekibimizle unutulmaz anlar yaþayacaksýnýz.
  • topark hizmeti; Gelen her davetlinin bizim için özel olduðunu benimseyerek,ücretsiz otoparkýmýz konuklarýmýza hizmet vermekteyiz.
  • Bayan hostes; Davetlilerinizi güler yüzle karþýlayýp salon giriþine refakatçi olmak.
  • Wi-Fi hizmeti; Salon içerisinde sýnýrsýz wi-fi ile hizmetinizdeyiz.

Arya Park Hakkında

Yýllar sonra bile mutlulukla hatýrlanacak bir davete ev sahipliði yapmak. Üzerinden aylar geçse de tanýtýmýyla kendisini dilden dile aktarmýþ ürünün sahibi olmak. Ya da iki hayatý birleþtiren adýmýn atýldýðý aný ölümsüz kýlmak. Hepimizin özel günlerden beklentilerimiz bunlar deðil mi?
 
Herkes o mükemmel gecenin kahramaný olabilir mi? Neden olmasýn. Ýsteklerinizi ve iþ hedeflerinizi sizin için geliþtirerek gerçekleþtirmek, davetlerinizin ''hayalinizdeki'' gibi yönetilmesini ve yürütülmesini saðlamak amacýyla kurulan Arya Park, profesyonel ekibi, ekipmanlarý ve lezzetli dokunuþlarý ile fark yaratmanýzý saðlýyor.
 
Heyecan verici yenilikleri, sürdürülebilir kalitedeki hizmet anlayýþý ve kiþiye özel uygulamalarý ile Arya Park, benzersiz davetlerinize sizinle birlikte ev sahipliði yapýyor. Günümüzün deðiþen lezzet anlayýþý ve damak zevkleri ile sürekli tazelenen, zengin alternatif çeþitliliði, klasik lezzetlerin çaðdaþ sunumu ile dünya mutfaklarýndan örneklerin sanatla birleþimini sunan Arya Park ile hayallerin sýnýrlarý ortadan kalkýyor.
 
Mutlu ederek mutlu olmayý prensip edinen Arya Park'nýn profesyonel ekibi konuklarý yeterince iyi aðýrlayamayacaðýndan duyulan kaygý ve endiþeyi ortadan kaldýrarak, o en güzel günde aradýðýnýz saðduyulu, özverili ve üretken ''arkadaþýnýza'' dönüþüyor. Ödüllü þefleri ve tam donanýmlý ekibi ile Bursa'nýn yükselen deðeri, etkinlik yönetimi servisi ile istediðiniz mekan ve zamanda Arya Park deneyimini yaþamanýz için hizmetinizdedir.
 
Profesyonel hizmet anlayýþý ile Kýr- Salon Düðünleri ve her türlü organizasyonunuzda sizleri Arya Park ayrýcalýðýný yaþamaya davet ediyoruz. Bursa'da Havuz Baþý Düðün, kýr düðünü , nikah, niþan, Doðum günü, toplantý ve özel yemekleriniz için ulaþýmý kolay, kaliteli hizmet sunan bir yer arýyorsanýz bize mutlaka ulaþýn. Bursa Arya Park, Havuz baþý düðün isteyen müþterilerine en kaliteli hizmeti nezih bir ortamda sunmak üzere hayat geçti.Bursa'da havuz baþý düðün için tek adres!
 
800 Kiþilik havuzlu küçük bahçemiz ve 1300 kiþilik havuzlu büyük bahçemizle düðünleriniz ve özel günleriniz için hizmetinizdeyiz.Her iki bahçemizde ses ve görüntü birbirinden izole edilmiþtir. Ýþ yemekleri, doðum günü partisi, dernek yemekleri gibi organizasyonlarýnýzda da nezih ortam ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Sayfa Başına Dön

Arya Park Salon Bilgileri

Salon Bilgileri Bulunamadı.

Sayfa Başına Dön

Arya Park İletişim Bilgileri

Arya Park Adresi Nerede Harita Google Map

Google Map Haritası Bulunamadı.

Arya Park iletişim bilgileri 4856 kez görüntülendi.

Geri Dön