Veysel Bozdağ Organizasyon İletişim Bilgileri1382 kez incelendi

Veysel Bozdağ Organizasyon

Organizasyon sektörüne yeni bir soluk getiren þirketimiz uzman kadrosu ve yüksek müþteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Öncelikli hedefimiz toplantý, kutlama ve törenlerinizde sizlerle beraber düþünüp hayallerinizi planlamak. Bu özel gününüzde davetlileriniz ve sizler için hafýzalarda yer alacak kusursuz anýlar býrakmaktýr.

Veysel Bozdağ Organizasyon Resimleri

Resim Galerisi Bulunamadı.

Veysel Bozdağ Organizasyon Kampanya ve İndirim Fırsatları

İndirim Fırsatı Bulunmamaktadır.

Veysel Bozdağ Organizasyon Hizmetleri

Barkovizyon, Catering, Fotoðraf ve video, Havai fiþek, Iþýk ve ses ekipmanlarý, Kýna gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçý, Servis ve hizmet elemaný, Süsleme.

Hizmet Verdiðiniz Diðer Organizasyon Türleri
Açýlýþlar, Baby shower, Bayi toplantýsý, Davet ve resepsiyon, Doðum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Niþan, Parti, Piknik, Sünnet düðünü.

Veysel Bozdağ Organizasyon Hakkında

Organizasyon sektörüne yeni bir soluk getiren şirketimiz uzman kadrosu ve yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. Öncelikli hedefimiz toplantı, kutlama ve törenlerinizde sizlerle beraber düşünüp hayallerinizi planlamak. Bu özel gününüzde davetlileriniz ve sizler için hafızalarda yer alacak kusursuz anılar bırakmaktır.

MİSYONUMUZ:
Geniş kitlelerce beğenilecek program ve etkinler düzenlemek. Bu etkinliğin Planlama, programlama ve uygulama aşamasında maksimum özen ve disiplin standardını muhafaza etmektir.

Sayfa Başına Dön

Veysel Bozdağ Organizasyon Salon Bilgileri

Salon Bilgileri Bulunamadı.

Sayfa Başına Dön

Veysel Bozdağ Organizasyon İletişim Bilgileri

Veysel Bozdağ Organizasyon Adresi Nerede Harita Google Map

Google Map Haritası Bulunamadı.

Veysel Bozdağ Organizasyon iletişim bilgileri 1382 kez görüntülendi.

Geri Dön